Přeskočit navigaci

Medovinka.eu

...vše od včel

Na světě jsou dvě největší záhady života, rozumné bytosti (člověk) a včely.Zde se nacházíte: Úvod » Spolupráce » Pro velkoodběratele

Výrobky k zakoupení

Medulky - lesní
Zobrazit produkt: Medulky - lesní
Gramáž: 90 g
Cena: 35 Kč
 ks


Hlinecká medovinka
Zobrazit produkt: Hlinecká medovinka
Objem lahve: 500 ml Tvar lahve: klasická
Obsah alkoholu: 13.00 % alk
Cena: 120 Kč
 ks


Květový med smíšený
Zobrazit produkt: Květový med smíšený
Gramáž: 900 g
Cena: 155 Kč
 ks


Odkazy

Reklama: Chalupa Babákov
Občanské sdružení Boii
Skanzen na Veselém Kopci

Nabídka pro velkoodběratele

Melomely
Melomely

Úvod

Společnost Medovinka vznikla na jaře roku 2008 a vlastní ji dva společníci. Sídlo má v Hlinsku, provozovny v má dvě, v Hlinsku a v Sobětuchách u Chrudimi.

Medovinka se zabývá především výrobou, distribucí a prodejem vlastní medoviny. Rovněž se zabývá zajišťováním občerstvení na veřejných akcích, zapůjčováním a prodejem technických prostředků pro prodej medoviny (stánky, kelímky, vařiče apod.).

V neposlední řadě se zabývá výkupem medu a výměnou medu za hotovou medovinu.

Sortiment

Společnost Medovinka vyrábí širokou škálu různých typů a druhů medovin. Sortiment se přizpůsobuje požadavkům trhu. V ceníku jsou medoviny konzumního typu i medoviny exluzívní, čistě přírodního charakteru i synteticky dochucené a dobarvené. Obaly jsou volené dle cílových skupin zákazníků. Medovinu plníme do konzumních obalů 500 ml Spirit lahev s alkorkem, dále do tvarovaných lahví Belvedere s korkovým uzávěrem. Na rozlévanou medovinu používáme plastové lahve 1500 ml nebo zálohované kanystry 10 litrů.

Společnost medovinka vyrábí medovinu tradičním způsobem s vysokým podílem medu, nepoužívá líh ani konzervační a stabilizační látky. Celkově lze naši medovinu hodnotit jako výrobek vyšší kvalitativní kategorie.

Ve výrobě jsou k dispozici různé typy kvasících a zracích nádob. Rovněž je k dispozici poměrně rozsáhlé technologické a technické zázemí. Díky těmto aspektům vzniká opravdu velká škála různých medovin a medových alkoholických i nealkoholických výrobků.

Zákaznická medovina

Zákaznická medovina je taková, kterou si odběratel přeje. Obsahuje takové množství medu, alkoholu, kuléru apod., které si zákazník zvolí. Do medoviny můžeme dle přání zákazníka přidat pro něj přijatelné suroviny jako bylinky, koření, ovocnou šťávu apod.

Za spolupráce se zákazníkem rovněž připravíme etiketu šitou na míru.

Výroba zákaznické medoviny je na základě smlouvy. Zákazník má pouze povinnost odebrat za stanovených podmínek minimálně 250 litrů medoviny v libovolném balení za rok.

Dodací podmínky

Společnost Medovinka nevyžaduje od svých odběratelů smlouvy. Medovinu jsme schopni připravit podle druhu a množství ks v objednávce maximálně do 7 dnů. Odběr je nejlépe přímo ve výrobně v Hlinsku a v Sobětuchách u Chrudimi, kde platí základní ceny. Rozvoz medoviny je velmi omezený a zdarma je prováděn pouze ve vybraných dnech na trase Hlinsko, Chrudim, Pardubice. Po dohodě a při větším množství můžeme medovinu dovézt i jinam.

Platba je prováděná vždy hotově na základě předložené faktury. Při stálém odběru je možná platba převodem do 14ti dnnů. Ve výjimečných případech na základě smlouvy poskytujeme zapůjčení zboží formou komisního prodeje.

Spolupráce na akcích

Společnost Medovinka má tým pracovníků, díky kterému je schopná zajistit stánkový i jiný prodej medoviny, rozlévané a ohřáté medoviny. Dále jsme schopní zajistit občerstvení v celém rozsahu (výčep piva, zajištění ohřévaného jídla, grilu apod.). Realizujeme i prodej medu, medových výrobků a ostatních včelích produktů. Úzce spolupracujeme s Chrudimskou besedou, Souborem lidových staveb Veselý Kopec apod. Jsme rovněž schopní zajistit přednášky a vzdělávací programy se včelařskou tématikou včetně programů pro děti.

Pronájem stánků, komisní prodej

Společnost Medovinka může svým zákazníkům půjčit za poplatek prodejní stánek vhodný k prodeji medoviny, dále může zapůjčit i vařiče a konvice určené k ohřívání medoviny. Medovinu a kelímky může Medovinka poskytnout na smlouvu v rámci komisního prodeje – naúčtuje se pouze prodané zboží. Na zapůjčenou medovinu a kelímky se vybírá záloha v minimální výši 50 % ceny odebraného zboží.

Další služby

Svým zákazníkům poskytujeme při prodeji medoviny vyčerpávající informace o výrobcích a službách. Dále odběratele informujeme o povinnostech plynoucích k Celnímu a Finančnímu úřadu, ohlašovacích povinnostech na Živnostenský a Celní úřad.

Osobní jednání, prohlídka provozu

Každého odběratele po dohodě přivítáme v naší provozovně. Ukážeme mu výrobní technologie. Rádi vám povíme něco bližšího o medovině, její výrobě i možnostech spolupráce. Dostanete i ochutnat některé naše výrobky.

Ceník

Na vyžádání – viz Kontakty.

Byli bychom rádi, kdybychom naše návrhy mohli presentovat osobně – Kontakty.


Úvodní stránka | Kontakt | Mapa stránek | Administrace| Alkohol mladším 18 let neprodáváme!

Vytvořilo Visio.